Hakkımızda

Ankara, hızlı bir yapılaşma içerisindedir ve bu yapılaşma beraberinde ciddi sorumlulukları da getirmektedir. Hızla artan yapılaşma, insanlarımızın can ve mal güvenliği açısından sıkı bir denetimi beraberinde getirmek durumundadır. Eğer bu denetimlere listeleme getirecek olursak, listenin en başlarında asansörler kendine yer bulacaktır. Biz, Kaplan Asansör olarak, günlük yaşantımızın her alanında kullandığımız asansörlerin bakım ve denetiminin ihmal edilmesi hâlinde oluşabilecek maddi manevi zararların farkındayız. Bu sebeple çalışmalarımızı “güvenlik” ilkesinden taviz vermeden sürdürüyoruz.

Kullandığınız asansörler teknik anlamda ne kadar ileri düzeyde olursa olsun, ne kadar kaliteli olursa olsun, düzenli olarak bakımı yapılmadığı takdirde sürekli arızalanacaktır. Çünkü bir binanın en hareketli aracı asansörlerdir ve kullanım sıklığı ve yoğunluğu sebebiyle sürekli bakıma ihtiyaç duymaktadırlar. Bizler Ankara Asansör Bakımı olarak, asansörünüzün düzenli bakım ve denetimini üstleniyor, karşılaşabileceğiniz sorunları en aza indirgemeyi hedefliyoruz. Firmamız aynı zamanda, asansörlerinizin yarattığı sorunlara da, profesyonel ekibi, hızlı çalışma temposuyla en hızlı ve en kalıcı çözümleri getirmektedir.

MİSYONUMUZ

Şehrimizin hızla artan nüfusu ve buna bağlı olarak yapılanmasındaki artışla doğru orantılı olarak, bu nüfusun yaşam alanındaki güvenliği sağlamak, doğru ve dürüst bir çalışma anlayışıyla gelişerek, bizleri tercih edenlere en iyi hizmeti sunabilmek.

VİZYONUMUZ

Sizlerin can ve mal güvenliğini güvence altına alarak, huzur ve konforunuzu sağlamak. Durmadan çalışmamızın karşılığı olarak sizlerin güvenini kazanmak, müşteri memnuniyetini de her zaman en üst seviyede tutarak şehrin önde gelen firmalarından biri hâline gelmek ve bu itibarı koruyabilmek.

Call Now ButtonHEMEN ARA